Wyniki wyszukiwania dla:

Andrzejki w Zabrzańskiej Salezjance 2021

Z 20 na 21 listopada br. szkolne mury miały okazję rozbrzmiewać muzyką, tętnić zabawami integracyjnymi i zmaganiami sportowymi oraz pachnieć pysznym jedzeniem, a to za sprawą zabawy zorganizowanej z okazji wspomnienia św. Andrzeja.

W imprezie wzięło udział około 90 uczestników, byli to nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także BWS-si oraz zaproszeni goście z Pogrzebienia.

Był to czas na pogłębienie naszej relacji z Bogiem (nabożeństwo Eucharystyczne oraz  Msza Święta w niedzielę),  integrację, rozwijanie talentów (warsztaty kulinarne, zdobienie toreb bawełnianych) i sportowe rozgrywki na sali gimnastycznej. Można było również zmierzyć się w zmaganiach podczas gier planszowych lub spędzić czas w ramach maratonu filmowego. Nie zabrakło także tanecznych akcentów, a punktem głównym imprezy była gra terenowa przeprowadzona przez organizatorów w środku nocy – „Poszukiwanie św. Andrzeja”. Wszyscy bawili się wyśmienicie, był to czas dobrze spędzony pomimo zmęczenia, ponieważ nikt nie myślał o spaniu.

Uczestnicy zawiązali nowe znajomości, a z tymi których znali wcześniej, umocnili relacje. Uczestnicy mają nadzieję, że w naszej szkole będą organizowane podobne imprezy.

Więcej zdjęć na stronie internetowej

Dziękujemy organizatorom za super imprezę Andrzejkową.

Ania O, Ania W


Podziel się tym wpisem: