Wyniki wyszukiwania dla:

Sulejów 2022 – obóz sportowy

Czas wakacji to dla jednych okazja do leniuchowania i błogiego lenistwa, ale nie dla 90 uczestników obozu sportowego z piłki siatkowej dla dzieci i młodzieży z SALOS-u z Zabrza, SALOS-u ze Staniątek oraz SALOS-u z Kielc, który odbył się 16.08-26.08.2022r. 

W ostatnie wakacje miałam przyjemność uczestniczyć w obozie piłki siatkowej organizowanym przez SALOS. Miejscem sportowego odpoczynku był Sulejów – bardzo przyjazna i cicha miejscowość położona w środkowej części Polski. Na obozie poznałam dużo nowych osób – nie tylko z Zabrza, ale również z Staniątek, Nowego Targu i Kielc. Podczas obozu, wraz z innymi uczestnikami, codziennie trenowaliśmy siatkówkę. Treningi były wyczerpujące, ale wydaje mi się, że zaowocowały nowymi umiejętnościami. Oprócz trenowania mieliśmy inne atrakcje takie jak na przykład spływ kajakami po rzece Pilicy, zwiedzanie orientalium/zoo w Łodzi, wyjście do Aquaparku, zwiedzanie Piotrkowa Trybunalskiego czy wycieczka do Spały – Centralnego Ośrodka Sportu. 

Atmosfera podczas trwania obozu była naprawdę przyjazna i miła, nie było kłótni między uczestnikami i ogółem wszyscy byli dla siebie życzliwi. Kadra wychowawców bardzo dobrze dogadywała się z uczestnikami obozu i pomagała wychowankom w razie problemów. Myślę, że czas spędzony na tym obozie był naprawdę dobrze zorganizowany i zaplanowany do szczytu możliwości. Był czas na modlitwę, naukę gry w piłkę siatkową jak i na zabawę. Bardzo podobał mi się obóz i z niecierpliwością czekam na następny w przyszłym roku.  

Małgorzata K.

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/saloszabrze


Podziel się tym wpisem: